Motor 150cc

Shitet nga: alban 09 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Skuter
Shitet matorri 150cc ësht ne gjendje te rregull dhe qmimi osht i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim