Motor BMW -13

Shitet nga: Pronari 07 Shk 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Skuter
Ndrroj mini motorin BMW i ardhur nga ZVICRRA ndrroj me skuter ne te madh osht i vozitur vetem 1 muaj arsyja e shitjes osht sepse vozitsi i tij osht rritur dhe nuk e perdor me i ka dy disqe origjinale per frenim fernon shum mir osht shum i rujtun etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim