SKUTER PIAGIO -06

Shitet nga: BUJAR 26 Qer 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Skuter
URGJENT SHITET SKUTERI PIAGIO me qmim shume te lire ne gjendje DEFEKTE viti 2006 me dogan te paguar s30000 km te kaluara
per qdo informat shtes mund te kontaktoni ne nr e tel 044 174043 si dhe 049174043
Viber 044174043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim