U shit, e gezoft pronari i ri...Skuteri 150 cc (..

Shitet nga: Moto 07 Krr 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Skuter
Shitet skuteri 150 cc (kubik) qe mrrin shpejtesi mbi 100 km/h. Skuteri ka te instaluar alarmin kunder vjedhjes dhe dhezet e nalet ne largesi me dirigjus te alarmit (nese don me nxeh motorin para se me vozit). Alarmin e ka te ndishem dhe sirena/alarmi me ze te larte i dhezet edhe ne prekje/goditje te lehte te motorit (p.sh. nese femijet e prekin timonin). Instrument tabllen e ka digjitale me LED drita te bukura per naten dhe ka sinjalin qe te lajmeron nese te theret dikush ne telefon gjate vozitjes. Skuteri eshte shume i rrujtun (asnjehere nuk jam rrezu me te) dhe ka pak te kaluara (afer 1000 km). Eshte i çlajmeruar (pa denim) dhe ka librezen si dhe nuk eshte ne hipoteke, mund te behet kontrata menjehere te noteri. Me skuter vjen edhe helmeta (kaciga) dhe dorezat, cerada dhe dryni i motorrit per mbrojtje gjate mos-perdorimit (sezona e dimrit) dhe dy akumulatora (nje rezerve) dhe nese jeni te interesuar shes edhe jaknen origjinale Dainese (madhesia XL) me mbrojtese per brryla, duar dhe shpine si dhe helmete (kacige) te dyte te zeze origjinale me çmim te arsyeshem.

Arsyeja e shitjes eshte se jam duke banu ne banese ne Prishtine e spo kam hapesire ku me lene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim