Motocikletë

Shitet nga: Personal 04 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Viti: 2016
Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Gilera
Modeli: Dna
Kjo motocikletë eshtë shumë pak e perdorur dhe është e re ende na duhet urgjent per ta shitur ju lutem kontaktoni ne numrin 049162652 ose 044346345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim