YAMAHA R1 -08

Shitet nga: Xxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: R1
Shitet yamaha ne gjendje shum te mir me dogan dhe homologim per ma shum 049411240 muni me shkru edhe ne VIBER
dhe ne whatsap 049635555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim