Honda 900cb -83

Shitet nga: genci 13 Pri 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Të tjera
Shes motorrin honda 900cb, viti 1983, osht ne gjendje perfekte, e ka dognanen e pagume dhe homoligimin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim