Motorr aprillia red rose -95

Shitet nga: brahimi 23 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Të tjera
shes motorrin esht ne gjendje te mir teknike esht i ardhun nga zvicrra dhe shum pak i perdorur ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim