Goma michelin

Shitet nga: arjan 05 Mar 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
goma michelin per 600 cc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim