SHES BICIKLETA NGA ZVICRRA TE VISAR

Shitet nga: visar 25 Sht 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
SHESE BICIKLETA NGA ZVICRRA MODEL TE REJA TE VISARI 044 851 772 OSE 049 584 475.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim