fellne 16

Shitet nga: arton 31 Tet 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes fellnen 16 me gom te veres oshte vetem 1 shum e mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim