goma dimti

Shitet nga: arton 23 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes gomat 195-55-16 jan shum te mira te perdorne vetem 5dit vitin e kalum jan te mira shummm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim