goma per 600cc

Shitet nga: arjan 14 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
goma e tipit Michelin evitit 2012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim