Helmet LEVIOR

Shitet nga: Mirsad 11 Tet 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shes helmet orgjinal LEVIOR për vetura dhe motora sportive. Ndrim me helmet fullface per downhill. Viber +381645296543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim