Shes rroba per motora

Shitet nga: adem 26 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shes rroba per motora lekur , gjitheashtu helmeta edhe mbrojtese per duar dhe kembe

044 307925 049551704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim