Goma perdorne dhe Akrapovic

Shitet nga: faruk 12 Jan 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Goma te perdorura me vit te prodhimit mbi 2010
Cmimi 30-50 euro per cope
Goma te rreja 2015 Pirrelli sc1 200/55/17 + 120
Cmimi 350 euro per qift
Akrapovic titan 320 euro
Akrapovic modeli vjeter 70 euro

Cmimet fikse ne Mitrovice gjindemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim