shitet biqiklet shum ne gjendje te mir

Shitet nga: rfgnpsriugszlgj 11 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
shitet dhe nderrohet biqikleta shum ne gjendje te mir biqikleta osht 26 gumen e par e ka te re e kuqe me te hint edhe te zez ka armotizera prapa edhe mbrapa shpejtesija e mram 2 dhomt e fundit nuk i bajn biqikleta nderrohet me samsung galaxy core prime qmimi shum pak i diskutushum tel 045965085 me falni por e kam gabuar numrin e tash esht ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim