Bagazh për Skutera / Fringo i ri / URGJENT /

Shitet nga: Bagazh 27 Pri 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shitet bagazhi i ri paperdor posedon Lock sistemin me 2 qelsa si dhe nje \set me qelsa per kandel si dhe per paisje te tjera per skuter + mbajtesja per targë . Bagazhi dhe paisjet tjera jane te pershtatshme per te gjitha modelet e skuterve si MONDIAL ,RODEO,YAMAHA,SUZUKI,PEUGEOT,APRILA etj etj.
Bagazhi është i ri i paperdorur .
Qmimi komplet vetem 15 euro.
kONTAKTONI Ne tel/Wiber 049307424
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim