Shes makina Gorenje 50 eu.

Shitet nga: Vedat 29 Dhj 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Oferte speciale . Dorezo makinen e vjeter ,
dhe merr makinen ne gjendje te rregullt Gorenje , per 50 eu .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim