Skoda Fabia 1.2 HTP -04

Shitet nga: Rexhep 08 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Shes Skoda Fabia 1.2 Benzins

Viti i prodhimit 2004.

8 muaj regjistrim ne gjendje te rregullt, shpenzime te vogla, alarm, airbag, mbyllje qendrore, bord kompjuter dhe goma te reja.

E regjistruar si Pikap me 5 Dyer.

Per me shume info tel:
+386 49 682 431

Mitrovice / Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim