u shit flm merrjep.Opel Kadett benzin -89

Shitet nga: leutrim. 06 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet opel kadett 1.3benzin osht shum i rujtun nuk ka nevoj as ni cent me investu nto. Osht i qlajmrun dhe nuk ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim