Ford Explorer 2.5 Dizell , Pa Denim (RKS) -97

Shitet nga: Ford Explorer 13 Krr 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Ford Explorer 2.5 Dizell , vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike, maqinen e Mercedesit 250, shofershajmen e ka te krisun, ulset (karrigat) nuk i ka te vetat.

Vetura eshte: me mbyllje centrall, abs, air bag, shiber funskional, gjamat dhe pasqyret elektronike etj.
Korrezion nuk ka aspak, karoseria eshte eshte ne gjendje te mire.

4x4 nuk eshte funksional por riparohet me pak para.

Bejme edhe ndrrime.

Kontaktoni Viber: +38649467241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim