Golf Vl ( pa dogan)viti i prodhimit2011.........

Shitet nga: Fidan 06 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shitet golf 6 , me motor 1.6, viti i prodhimit 2011 .
modeli goal BLUEMOTION .
15000 km e kaluara.
ka boardkompjuter tempomat navi tmadh me touch sceren sigurin kundra zjjarrit etj
qmimi i volitshem me marrveshje .
vetura eshte pa dogane dhe e qlajmruar .
vetura esht ne gjendje te mir vizuele dhe mekanike pres bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim