Nissan Primera 1.6 benzin -2001 RKS ndrrimi pas..

Shitet nga: Anton 28 Maj 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Nissan Primera viti i prodhimit 2001 ne gjendje te rregullt i regjistruar ne RKS deri me 07.07.2015 te interesuarit net lajmrohen ne nr. tel dhe wiber 0038649225117 per me shum informata çmimi 2150 euro me ndrrim 2500euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim