Peugeot 206 benzin -01

Shitet nga: peugeot 23 Pri 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
viti i prodhimiti 2001
me dogane dhe homologim te paguar
karrikat me lekur dhe me nxemje
tempomat
klima tronik
alarm fabrikisht etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim