Suzuki Vitara -88

Shitet nga: BASTRI 10 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
shitet xhip dhe motorr kros ne gjendje te rregullt qmimi per dyjat 1800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim