U SHIT;MERCEDES C KLAS BENZIN -01

Shitet nga: mercedes 04 Maj 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Mitrovicë
MERCEDESI ESHTE NE GJENDJE EXTRA TE MIR
MOTOR DHE MENJAQ PERFEKT
KLIM FUNSIONALE
Per me shum ne tel
044215592
049215592
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim