Alfa Romeo 1.9 jtd -04

Shitet nga: fadil 20 Qer 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Alfa romeo 1.9 jtd modeli 159 ne gjendje shume shume te mire si ne motor ashtu edhe karroceri.
I ka me liber te servisit i cili ka qene gjithnje i rregullt
Posedon: Ars,Esp,Srs Full Air Bag =10,mbeshtetje dore para mbrapa,5 dyer,drita te mjegulles,bord computer,Klime para dhe mbrapa,
4 gjama elektronike,bocen ne rast zjarri ,tempomat, bandashat me goma te reja per dimer si dhe kapaket dhe fellnet me goma michelini per vere veq nje sezon te perdorur,alarm,centrall,2 qelsa,radio,cd,,gomen rezerve me te gjitha paisjet,pasqyre elektronike,kilometrat origjinale ,pa dogan
Vetura eshte e sapo poliratur edhe dritat
Vetura nuk i harxhon mbi 5.5 litra me prove ne qfardo rruge
Qminimi i diskutueshem
Presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim