Aparat saldues CO2.si dhe kompresor 200 litra -04

Shitet nga: arben 01 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
aparat saldues co2 shum i mir dhe n gjendje prefekte
prodhim suedez 230 ampera me gjith boc komplet 600 euro shkurt
kompresor origjinal jo i marum nga suedija edhe ky 200 litrave komplet me kabell rryme me shllaf ose gyp t ajrit n gjendje prefekte edhe ky 230 euro shkurt per ma lir mos thirrni
kallorifer 12 kilovat si me kan i ri komplet edhe ky 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim