Audi -89

Shitet nga: shpetim 19 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes audin 80 ulen e ndrrume shes urxhent vetum dydit sod dhe neser vlen kyqmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim