Audi 80 benzin -89

Shitet nga: shpetim 19 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes veturen urxhent se pomvyjn paret ulen e ka tendrrume filterat te ndrrum pres blersit serjoz vetum sod dhe neser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim