Audi A4 2.0 TDI SLine 2008 Full extra -08

Shitet nga: Dardanii 05 Krr 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Audi A4 2.0 TDI S-Line

Viti 2008

Vetura eshte e posa ardhur nga Suedia por eshte e regjistruar ne tabela te Gjermanis.

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka nevoj per asnje investim.

Vetura ka te kaluara 158000 km te kaluara me liber te servisit.

Posedon:

Librin e Servisit
Klimatronik
Ulese me nxemje
Ulese sport
Komanda ne timon
CD Origjinal
ABS
ESP
etj.

Bej edhe ndrrim.

Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin:
049353738
viber +38649353738
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim