Audi b4 -91

Shitet nga: Ibra 27 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
shes aAudi b4 ne gjendje te mire Regjistrim deri ne muajin e 10/2016 posedon klima tronik dhe gjamat me rrym per informata mashum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim