Audi A3 2.0 TDI Automatik s-tronic 12/2013 RKS

Shitet nga: Edon Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 700 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi a3 2.0 tdi automatik s-tronik viti i prodhimit 2013 model 2014 , tash i doganuar dhe regjistruar 04/2019 , ne gjendje perfekte pa asnje investim km te garantume per me shum kontakto 049 190 049
Tagg


Audi mercedes bmw passat golf c220 a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 e220 320 e 200 c automatik 7g dsg manual tdi cdi mpaket amg q3 q5 q7 x3 x1 x5 x6 120 318 316 e250 bluetec ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim