Audi A3 SportBack 1.6 TDI bluemotion 2012

Shitet nga: Agron 19 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 1.6 TDI 105 ps bluemotion, start-stop, klimatronik dy zonale, tempomat, komanda ne timon, karrikat lekur dhe me nxemje, board computer, 4 dritare elektrike dritaret mrama me perde, senzora parkimi, mbeshtetese te dores para dhe mrapa, pasqyret elektrike dhe me nxemje,dritat lled mrapa, bravat crome, 2 qelsa, e doganuar e ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim