Audi a3 2.0 tdi Sportback

Shitet nga: Bahri Fetahu 04 Sht 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 999 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
140ps, 03.12.2005, klimatronic, Sitzheizung, Tempomat, Sportkupe, 17zoll felga dhe gomat e dimrit,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim