Shes Audi A3 viti 2009 1.9 Tdi

Shitet nga: Audi 31 Krr 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes audi 1.9 tdi viti 2009 ngjyre e bardhe eshte ne gjendje perfekte dhe e servisuar vetura eshte e regjistruar rks qmimi me marveshje 049 527 777 viber
Ose 045 249 060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim