Shes AUDI A3 2.0 TDI DSG

Shitet nga: Arian 18 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 277 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Vetura eshte ne gjendje te rregullt komplete, si ne kilometra, si ne motor.
Te gjitha serviset e kryera si: rebrasnin, ule menjaqit, ule filtera motorit.
Goma te veres me fellne te reja, poashtu edhe goma te dimrit te reja.
Farat me llupo xenon, lleda si dhe uleset me nxemje.
Poashtu ka pulla dhe shpejtesi ne timon.
Nje pronar i vetem qe nga hyrja e tij ne Kosove.
Me nje fal vetura eshte tip-top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim