Audi A4 -00 1.9 TDI me I tkuqe

Shitet nga: Alberti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4

vetura posedon nje motorr te shkelqyer dhe
motorri i ka 81 kw per me shum Info na kontaktoni
qmimi eshte fix 1500 euro per qmim ska qka bisedohet ne Tel 044 214 910 ose viber +38651470860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim