Audi A4 1.9 tdi 2001

Shitet nga: Driton Çabra 10 Tet 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 1.9 tdi viti 2001 regjistrimi i par ne kosov ne maj 2015 pronari i par ne Kosov jam un te gjitha ja kam ber vet me homologim me dogan me te gjitha vetura esht tip top esht shum e rujtur eka te ndrruar rebrasnin dhe gjitha tjerat qa shkojn me rebrasni !
Ndrrim nuk baj dhe ngjyra esht Vjollcë metalike ju lus qe vetem bleres serioz te me telefonojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim