Audi A4 2.0 -01

Shitet nga: Agron 30 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 me motorr 2.0 benzin. Vetura eshte ne nje gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe shum e ruajtur. Vetura posedon klimen, nxemje te karrikave, senzor parkimi para-mas, regjistrim Rks 9 muaj, gumat e dimrit si dhe te veres plotsisht te reja, vetura nuk eshte hipotek, i servisum 100%, ngjyra e hirit metalike, kilometrazha 230.000 km . Bejm ndrrim me Passat 3C, Mercedes E-class ose Audi A6. Vetura gjindet ne Mitrovic, te interesuarit mund te kontaktojn ne numrat 044-860-750 si dhe 049-690-038(+viber) !! Flm per mirkuptimin ..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim