Audi a4 2.0

Shitet nga: Luan 09 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audin ne gjendje shume te mire, automatik-multitronic. Regjistrim dhe sigurim deri ne muajin e 11.
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim