Pjes per vetura extraaaa qmime audi golf mercedes

Shitet nga: Memi 19 Shk 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Pjese

0 4 929 3989 Gjindemi ne Mitrovice kemi dhe pjes tjera me extra qmime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim