Shes Pjes Per Audi A4 1.9 Tdi Dhe 1.6 B

Shitet nga: Bojku Comerc Sot 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 EUR   1 300 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Viber Kontakt +38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim