vetura eshte ne gjendje shum te mir

Shitet nga: Rifat 16 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
posedon.klim, abs, gjama me rrym , drita xenon , dy pare goma te reja me fellne te veres dhe bandasha te dimrit , drita te mjeglles, Rrypin dhembezor eka te nderruar llamellen komplet setin me zamajac eka te nderruar etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim