Audi A6

Shitet nga: AUDI 01 Nën 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi A6 3.0 Benzin vetura Posedon 1 Vjet regjistrim e rujtur mbrenda ashtu dhe jasht guma tmira etj per me shum info... 049-749-135 044-555-435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim