Audi a6 2,5 tdi ne gjendje shumm te rregullt

Shitet nga: Rifat 29 Gsh 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe akustike esht e pa doganuar posa ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim