Audi s3 quattro

Shitet nga: S3 20 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-modele / Audi
Modeli: S3
Shitet Audi S3 quattro Turbo 1.8 20V 209 PS. gjendjen eka shum te mir teknike po ashtu dhe opetike posedon lekur karrika sport mrena S3 me nxemje klima tronik eshum sene tjera Extra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim