Auto pjes per 3.0 BMW X5. dhe ML jeep

Shitet nga: bujari 21 Maj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Posedojm shume pjese per cdo lloje vetura me Extra qmime Per ma shum kontakto

Kemi pjes edhe per BMW X5 dhe ML


VALA 044525271
IPKO 049293989


Auto pjese BUJARI gjindemi ne magjistralen Mitrovice - Prishtine

Kemi shum lloje te pjeseve rezerve dhe motora fellne te ndryshme etj

EXTRA QMIMEEEEEEEE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim