BMW 316

Shitet nga: ekremi 28 Krr 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
BMW 316 E30 1989 esht ne gjendje prefekte. Servisi i sapo kryer komplet ( Kaishin dhembzor, vaj filtera komplet, llamella e sapo ndruar, amortizerat komplet dhe akumlatori i ri ), Me goma te veres dhe te dimrit te reja. Regjistrim ka edhe 10 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim